EN

DE

FR

SK

EN

DE

FR

starostlivosť o zákazníka

Drevo na povrchu lyží je veľmi odolné a ľahké a poskytuje veľa možností na úpravu.

Pätky lyží menia ich jazdné vlastnosti od agresívnych a ovládateľných po hravé a stabilné.

Vybrať si môžete s rôznych povrchov dreva a 3 typov pätiek. Na drevený povrch aplikujeme niekoľko vrstiev špeciálnych lakov,

ktoré zabezpečujú jeho odolnosť. Drevo je však živý materiál, pracujúci pod vonkajšími vplyvmi, preto odporúčame sa o jeho dlhšiu životnosť postarať. Na konci sezóny stačí povrch pretrieť jednou vrstvou transparentného laku na drevo, prípadne pri hlbších zárezoch predtým drevo zľahka prebrúsiť šmirgľom a škrabance vyblednú a lyže budú vyzerať takmer ako nové.

Špecializované úpravy povrchov / dizajnu, tvrdosti lyže sú tiež k dispozícii.

Lyže štandardne nedodávame s viazaním. Ak však máte obľúbené viazanie alebo by ste sa ohľadne neho chceli s nami poradiť,

vieme vám ponúknuť rôzne typy viazaní priamo od distribútorov. Takto ich môžete mať za lepšiu cenu, ako je v obchodoch.

Lyže doručujeme na akékoľvek miesto v Európskej únii. Cena dopravy lyží v EU je 30 EUR. Na dodanie mimo EU sa vzťahujú špeciálne podmienky kvôli rozličným cenám za dopravu a rozdielnym colným poplatkom.

Štandardná cena za pár celokabónových lyží je 1290 € (ORKAN) a 1190 € (PERUN, FROST)  s možnosťou výberu 3 rôznych povrchov a 3 druhov pätiek. Pri lyžiach LOTOR je štandardná cena 890 €.

Pri predobjednávkach je tu však špeciálna cena pre tých, ktorí si lyže objednajú pred sezónou alebo majú kód od niektorého

z našich Ambasádorov. Celokarbónové lyže sú dodávané spolu s vakom.

Všetky špecifické úpravy sú najprv odkonzultované a podľa ich náročnosti sa výsledná cena produktu môže zmeniť.

výber povrchu / pätky viazanie cena doprava
obchodné podmienky

Lyže Forest Skis sú vždy dodávané nové a majú Špeciál-nu 3-ročnú záruku voči vadám výroby a prevedeniu, ktoré sa vzťahujú len na pôvodného majiteľa lyží. Lyže vyrábame najodolnejšie ako to len ide, záruka sa ale nevzťahuje na nadmerné poškodenia kameňmi alebo railami ako ani na dopady na tvrdé povrchy, nesprávne navŕtané viazania, kozmetické vady, ako sú škrabance, čipy a preliačiny, slnkom vyblednuté farby, zoxidované hrany alebo poškodenia spôsobené bežným opotrebovaním.

 

Ak ste si lyže objednali priamo cez stránku forestskis.com,

máme vaše údaje ako aj dátum dodania v databáze, tým pádom vieme overiť správnosť reklamačného nároku.

Ak ste si kúpili lyže cez autorizovaného predajcu Forest Skis, záruka sa bude riešiť cez neho.

 

Ak máte reklamáciu, prosím, kontaktujte nás na čísle +421 904 497 843 alebo napíšte sem. Ak bude uznaná na prehodnotenie, budeme požadovať, aby ste k nám doručili lyže na vaše náklady. Akonáhle obdržíme vaše lyže a vaša reklamácia bude potvrdená, budeme Vás kontaktovať s možnosťami, ktoré môžu zahŕňať: bezplatnú výmenu alebo bezplatnú opravu.

 

Ak bude vaša záruka schválená,lyže budú nahradené identickým modelom a konštrukciou pôvodného páru

s bezplatnou dopravou. Ak sa na vaše lyže nevzťahuje záruka, vrátime lyže na vaše náklady, alebo ak to bude možné,

ponúkneme opravu na vaše náklady.

ochrana údajov

Kvôli elektronickej forme objednávania je nutné poskytnutie Vašich osobných údajov. Rešpektujeme Vaše súkromie

a preto sú objednávky zasielané prostredníctvom bezpečného objednávacieho systému, vďaka ktorému sú Vaše osobné údaje

a údaje objednávky chránené proti neoprávnenému nahliadnutiu a zneužitiu. Vaše osobné údaje bezpečne uchováme (šifrujeme) a nebudeme ich zverejňovať, ani poskytovať niekomu inému. Vaše osobné údaje uchováme do dobu záruky objednaného produktu a ešte dva roky potom. Nezbierame o vás žiadne iné údaje ako tie, ktoré sú nutné na vyplnenie objednávky a boli vami osobne poskytnuté. Všetky osobné údaje sú prístupné len dvom školeným ľuďom vrámci našej spoločnosti.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.