EN

DE

FR

CZ

SK

EN

DE

FR

SK

doplňky
longboardy vázání a pásy hůlky vaky oblečení
longboardy

Představujeme vám naši designovou edici Longboardů. Jejich jedinečný vzhled vychází z naší karbonové nebo modrotiskové modelové řady lyží.

Mohou být vyhotoveny ve verzi Jasan, Třešeň, Ořech nebo lněný modrotiskový povrch Skadi/Leafs.

Mají laminovanou sendvičovou konstrukci, založenou na stejné technologii jako je použita v našich lyžích. Je lehčí a výkonnější než běžně požívané desky z javoru. Longboardy mají dvouvrstvé topolové jádro, konstrukci

z uhlíkových a skleněných vláken a na výběr máte 2 tvary. Pro nás je příznačný hranatý Forestový tvar, který je dlouhý 90 cm a široký 24 cm. Je vhodný pro Cuising a mělčí sjezdy. Pro jezdce hledající menší prkno máme standardní Cruiser 80 x 22 cm. Deska je hravější a spratná.

 

Cena čisté desky je 200 €, komplet hotový longboard se značkovými trucky a kolečky Orangatang nebo Remember je 333 €.

V případě speciálních požadavků je s námi můžete prokonzultovat.

vázání a pásy

Nabízíme námi doporučená vázání od našich zasmluvněných partnerů:  Fritschi Bindings, Hagan, Grizzly Bindings a Tyrolia Bindings. Tato vázání umíte od nás dostat za lepší ceny v setu k našim lyžím.

Rádi vám se správným výběrem pomůžeme. Také máme k dispozici laserem vyřezané pásy na naše modely lyží přímo od Contour / Hybrid 70% moh-air nebo lepidlové pásy.

lyžařské hůlky

Ultralehké ručně dělané paličky s dřevěnými držadly z ořechu nebo hušky a WorldCup-ovým karbonovým nebo zesíleným karbon-kevlarovým tělem. Lze je dodat jako teleskopické.

Gramáž od 280g/pár karbon konstrukce až po 360g/pár u karbon-kevlar konstrukce při délce 120 cm a průměru těla 16 mm. Jedna hůlka váží jen 140g-180g. Jsou tak lehké, že je při jízdě cítíte jen když je potřebujete použít. Teleskopické tělo na skialp je rovněž k dispozici, váha jednoho těla je cca 200g-240g.

Ceny se pohybují mezi 120-180 € v závislosti na použitých materiálech.

Paličky vyrábí jeden z našich ambasadorů Michal Plichta. Jmenují se Plichto' Poles. Máte-li o ně zájem, můžete jej osobně kontaktovat.

 

Vaky na lyže

Celokarbonové lyže jsou vždy dodávány spolu s vakem. Vaky jsou buď univerzálně výškově nastavitelné, polstrované, na 2 páry lyží nebo šité ve třech různých velikostech, jedna pro lyže ORKAN / PERUN, druhá pro střední lyže FROST a poslední pro menší lyže FROST. Cena samotného vaku nebo cena vaku pro lyže jiné než FROST, PERUN, ORKAN, ALPHA, NOŠAQ nebo BRUTE  je podle druhu vaku od 35-65 € bez poštovného.

oblečení
šátky a kšiltovky

Originální modrotiskové šátky ručně vyrobené ze 100% bavlny od Modrotisk Matej Rabada a ploché kšiltovky nebo flexfit kšiltovky v různých barvách a střihech, také vyrobené ze 100% bavlny.

trička

Cena triček bez poštovného je 20 € až 25 € dle použitého materiálu.

Některá trička jsou iv dívčí verzi.

Když zadáte odeslat v eshopu, budete přesměrováni na naši FOREST SKIS e-shop stránku nebo můžete jít na také naši stránku s tričky, odznaky a hudbou bizarrepublic