EN

DE

FR

CZ

SK

EN

DE

FR

SK

péče o zákazníka

Dřevo na povrchu lyží je velmi odolné a lehké a poskytuje mnoho možností pro úpravu.

Patky lyží mění jejich jízdní vlastnosti od agresivních a ovladatelných po hravé a stabilní.

Vybrat si můžete z různých povrchů dřeva a 3 typů patek. Na dřevěný povrch aplikujeme několik vrstev speciálních laků,

které zajišťují jeho odolnost. Dřevo je však živý materiál, pracující pod vnějšími vlivy, proto doporučujeme se o jeho delší životnost postarat. Na konci sezóny stačí povrch přetřít jednou vrstvou transparentního laku na dřevo, případně při hlubších zářezech předtím dřevo lehce přebrousit smirkem a škrábance vyblednou a lyže budou vypadat téměř jako nové.

Když lyže nepoužíváte, uložte je na chladném a suchém místě. Po použití je otřete, aby se zabránilo hromadění vlhkosti.

Specializované úpravy povrchů / designu, tvrdosti lyže jsou také k dispozici.

Lyže standardně nedodáváme s vázáním. Pokud však máte oblíbené vázání nebo byste se ohledně něj chtěli s námi poradit,

umíme vám nabídnout různé typy vázání přímo od distributorů. Takto je můžete mít za lepší cenu, než je v obchodech.

V Čechách a na Slovensku je doprava buď osobně nebo 15/20 Eur. Lyže doručujeme na jakékoli místo v Evropské unii. Cena dopravy lyží v EU je 20 EUR. V případě dopravy lyží s namontovaným vázáním je cena 30 Eur. Na dodání do vzdálených EU zemí nebo zemí mimo EU se vztahují speciální podmínky kvůli rozličným cenám za dopravu a rozdílným celním poplatkům.

Štandardná cena za pár celokabónových lyží je 1400 € (ORKAN) a 1350 € (PERUN, FROST)  s možnosťou výberu 3 rôznych povrchov a 3 druhov pätiek. Pri lyžiach LOTOR a DRUID je štandardná cena 1050 € / Fullcarbon 1200 €, pri VESNA a SKADI 890 €

Pri predobjednávkach je tu však špeciálna cena pre tých, ktorí si lyže objednajú pred sezónou alebo majú kód od niektorého

z našich Ambasádorov. Celokarbónové lyže sú dodávané spolu s vakom.

Všetky špecifické úpravy sú najprv odkonzultované a podľa ich náročnosti sa výsledná cena produktu môže zmeniť.

výběr povrchu / patky vázání cena doprava
obchodní podmínky

Lyže Forest Skis jsou vždy vyráběny na zakázku a mají standardní záruku vůči vadám výroby a provedení, která se vztahuje pouze na původního majitele lyží. Lyže vyrábíme nejodolněji jak jen to jde, záruka se ale nevztahuje na mechanická poškození, poškození způsobená běžným opotřebením, kosmetické vady, jako jsou škrábance, čipy a promáčknutí, sluncem vybledlé barvy, zoxidované hrany, na nadměrná poškození kameny nebo raily jako ani dopady nebo nárazy na tvrdé povrchy a nesprávně navrtaná vázání v jiném než našem servisu. Lyže nesmí být vystaveny dlouhotrvajícímu nebo opakovaně sálavému teplu, jako jsou kamna nebo krb a nesmí být přehřívány při domácím voskování. Ultralight lyže mají váhový limit jezdce s výstrojí 95kg.

 

Pokud jste si lyže objednali přímo přes stránku forestskis.com, máme vaše údaje i datum dodání v databázi, tím pádem umíme hned ověřit správnost reklamačního nároku. Pokud jste si koupili lyže přes autorizovaného prodejce Forest Skis, záruku lze řešit přes něj, můžete se však obrátit i přímo na nás.

 

Máte-li reklamaci, prosím, kontaktujte nás na čísle +421 904 497 843 nebo napište sem. Pokud bude uznána k přehodnocení, budeme požadovat, abyste k nám lyže doručili. Jakmile obdržíme vaše lyže a vaše reklamace bude potvrzena, budeme Vás kontaktovat s možnostmi, které mohou zahrnovat: bezplatnou výměnu nebo bezplatnou opravu v závislosti na rozsahu výrobní vady.

 

Pokud bude vaše záruka schválena, lyže budou nahrazeny identickým modelem a konstrukcí původního páru s bezplatnou dopravou. Pokud se na vaše lyže nevztahuje záruka, vrátíme lyže na vaše náklady, nebo pokud to bude možné a budete souhlasit, nabídneme opravu na vaše náklady. Kompletní obchodní podmínky.

ochrana údajů

Kvůli elektronické formě objednávání je nutné poskytnutí Vašich osobních údajů. Respektujeme Vaše soukromí

a proto jsou objednávky zasílány prostřednictvím bezpečného objednacího systému, díky kterému jsou Vaše osobní údaje

a údaje objednávky chráněné proti neoprávněnému nahlédnutí a zneužití. Vaše osobní údaje bezpečně uchováme (šifrujeme) a nezveřejňujeme je, pokud to nepožadujete. Vaše osobní údaje uchováváme minimálně po dobu vyžadovanou právními předpisy. Nesbíráme o vás žádné jiné konkrétní údaje než ty, které jsou nutné k vyplnění objednávky a byly vámi osobně poskytnuty.

Provozovatelem osobních údajů dle čl. 4 bod 7 Nařízení GDPR je společnost Silberman, s.r.o.

Provozovatel nejmenoval odpovědnou osobu pro ochranu osobních údajů. Kompletní informace ochraně súkromí.

SILBERMAN s.r.o., Tekovská 5, 821 09 Bratislava, Slovakia | VAT ID: SK2020217958 | ID: 35 712 708