EN

DE

FR

CZ

SK

DE

FR

EN

CZ

ondřej šimko • Česko

‟ PERUNy v ultralightu jsou ideální pro svou lehkost. Jsou to dlouhé a stabilní lyže pro jízdu na velkých horách, ale díky své nízké hmotnosti jsou skvělé na skialp a twin-tip zas na freestyle / backcountry. Jsou super tuhé a dokonale stabilní ve zničeném sněhu nebo tvrdém sněhu, ale přesto se skvěle vznášejí v hlubokém prašanu.

S těmito lyžemi můžu surfovat. Jsou to supersilné lyže! ‟

Obľúbené hory

Všechny

Vybavenie

PERUN Freeride Ultralight

183cm / TwinTip

Domáce stredisko

Praděd – Jeseníky,

ČESKO

Freeride Skier  •  Skitouring  •  Ourdoor Filmmaker

Hory a příroda byly vždy součástí mého života.  Když jsem vyrůstal v malých českých horách, moji vášeň pro přírodu přirozeně formovaly venkovní aktivity jako lyžování, horolezectví, horolezectví a běh.  Tyto aktivity mi také daly příležitost vybudovat si nekonečnou lásku k cestování, poznávání nových míst a setkání s úžasnými lidmi.  Tak jsem se stal milovníkem přírody, outdoorovým rebelem a nadšeným sportovcem.

 

 Navíc mě také začalo bavit pořizovat tyto okamžiky foťákem/kamerou.  Měl jsem šanci pracovat s různými společnostmi  a lidmi na jejich outdoorových videích jako kameraman a moje vášeň se stala také mojí prací.  Natáčení na horách neberu však nikdy jako práci a vždy se jen snažím ukázat krásu přírody tak, jak ji vidím.  Doufám, že prostřednictvím mých videí a fotografií pocítíte propojení sportu s přírodou, protože o to bych se s vámi rád podělil.