•  

SK

FR

DE

EN

lucas zielinski francúzsko

‟ PERUN, pre mňa donedávna nepoznaný pocit. Lyža kompletne vyrobená "namieru" do takého rozmeru, že ju vôbec necítiť na nohách! Agilnosť, ľahkosť a agresivita jej dovoľujú prechádzať akýmkoľvek terénom, špička absorbuje všetky nerovnosti svahu a tvrdosť pätky prináša poskytuje prekvapivú stabilitu pri dopadoch a v rýchlosti. Versatilná lyža, perfektná na freerideové preteky a veľké powdrovačky. Je veľmi ťažké jej nájsť limity! ‟

Domáce stredisko

 Les Arcs

FRANCÚZSKO

Obľúbené hory

Pyrénées

Atlantique

Vybavenie

PERUN Freeride Long

191cm / TwinTip

LOTOR 187 cm hybrid geometry

Freeride Skier  •  Snowboarder  •  Surfer

Som pôvodom z Pyrenejí a po niekoľkých rokoch lyžovania v mojom detstve,

sa vášeň pre biele zlato naplno prejavila počas konca mojich štúdií životného prostredia. Vášeň pre vlny juho-západného pobrežia sa objavila približne v rovnakom čase. Po krátkej sebareflexii bolo zrejmé, že toto bol hlavný impulz prečo som začal výcvik, aby som sa stal lyžiarskym inštruktorom v Alpách v Les Arcs.

So začiatkom môjho 4. reálnej lyžiarskej sezóny, mám v súčasnosti niekoľko cieľov vrátane súťaží FWQ, veľkých prášanových výletov s mojimi priateľmi a takisto zachytenie všetkých tých epických momentov na foto a video. Dúfam, že budem môcť jazdiť po celú dobu každý deň!

‟ A" LOTOR "? Alebo skôr "lyže budúcnosti"?

V každom prípade je to môj každodenný pár. A neskrývam,
že mám trochu viac v láske freeride-ovú stranu. Môžete si na nej dať rovné šupy dolu v rozbitom teréne, vykresliť oblúk na zjazdovke, zostať na povrchu vo veľkom prašane a to všetko
so 105 mm a 18 m radiusom.

S takýmto koncom sezóny a jeho jarným snehom, ktorý sa lepí, druhá, Backcountry strana padne dokonale. Hráme do konca a hľadáme najmenšiu príležitosť vytratiť sa do lesa a dať si slalom medzi jedľami.
Pre freestyle nadšencov si ani neviem predstaviť tie možnosti ...  ‟