EN

DE

FR

CZ

SK

EN

DE

FR

CZ

doplnky
longboardy viaznia a pásy paličky vaky oblečenie
longboardy

Predstavujeme vám našu dizajnovú edíciu Longboardov. Ich jedinečný výzor vychádza z našej karbónovej alebo modrotlačovej modelovej rady lyží.

Môžu byť vyhotovené vo verzii Jaseň, Čerešňa, Orech alebo ľanový modrotlačový povrch Skadi / Leafs.

Majú laminovanú sendvičovú konštrukciu, založenú na rovnakej technológii ako je použitá v našich lyžiach. Je ľahšia a výkonnejšia ako bežne požívané dosky z javora. Longboardy majú dvojvrstvové topoľové jadro, konštrukciu

z uhlíkových a sklenených vlákien a na výber máte 2 tvary. Pre nás je príznačný hranatý Forestový tvar, ktorý je dlhý 90 cm a široký 24 cm. Je vhodný na Cuising a plytšie zjazdy. Pre jazdcov hľadajúcich menšiu dosku máme štandardný Cruiser 80 x 22 cm. Doska je hravejšia a spratná.

 

Cena čistej dosky je 200 €, komplet hotový longboard so značkovými truckmi a kolieskami Orangatang alebo Remember je 333 €.

V prípade špeciálnych požiadaviek ich s nami môžete prekonzultovať.

viazania a pásy

Ponúkame nami odporúčané viazania od našich zazmluvnených partnerov: Fritschi Bindings, Hagan, Grizzly Bindings a Tyrolia Bindings. Tieto viazania viete od nás dostať za lepšie ceny v sete k našim lyžiam.

Radi vám so správnym výberom pomôžeme. Takisto máme k dispozícii laserom vyrezané pásy na naše modely lyží priamo od Contour / Hybrid 70% moh-air alebo lepidlové pásy.

lyžiarske paličky

Ultraľahké ručne robené paličky s drevenými rúčkami z orecha alebo hušky a WorldCup-ovým karbónovým alebo zosilneným karbón-kevlarovým telom. Je možné ich dodať ako teleskopické.

Gramáž od 280g/pár karbón konštrukcia až po 360g/pár pri karbón-kevlar konštrukci pri dĺžke 120 cm a priemere tela 16 mm. Jedna palička váži len 140g-180g. Sú také ľahké, že ich pri jazde cítite len keď ich potrebujete použiť. Teleskopické telo na skialp je takisto k dispozícii, váha jedného tela je cca 200g-240g.

Ceny sa pohybujú medzi 120-180 € v závislosti od použitých materiálov.

Paličky vyrába jeden z našich ambasádorov Michal Plichta. Volajú sa Plichto' Poles. Ak máte o ne záujem, môžete ho osobne kontaktovať.

 

Vaky na lyže

Celokarbónové lyže sú vždy dodávané spolu s vakom. Vaky sú buď univerzálne výškovo nastaviteľné, polstrované, na 2 páry lyží alebo šité v troch rôznych veľkostiach, jedna pre lyže ORKAN / PERUN, druhá pre stredné lyže FROST a posledná pre menšie lyže FROST. Cena samotného vaku alebo cena vaku pre lyže iné ako FROST, PERUN, ORKAN, ALPHA, NOŠAQ alebo BRUTE  je podľa druhu vaku od 35-65 € bez poštovného.

oblečenie
šatky a šiltovky

Originálne modrotlačové šatky ručne vyrobené zo 100% bavlny od Modrotlač Matej Rabada a ploché šiltovky alebo flexfit šiltovky v rôznych farbách a strihoch, tiež vyrobené zo 100% bavlny.

tričká

Cena tričiek bez poštovného je 20 €  až 25 € podľa použitého materiálu.

Niektoré tričká sú aj v dievčenskej verzii.

Keď zadáte odoslať v eshope, budete presmerovaní na našu FOREST SKIS e-shop stránku alebo môžete ísť na tiež našu stránku s tričkami, odznakmi a hudbou bizarrepublic