Doplnky k lyžiam Forest Skis

EN

DE

FR

SK

EN

DE

FR

doplnky
longboardy

Predstavujeme vám naše Longboardy. Jedná sa o sendvičovú konštrukciu, ktorá je ľahšia a výkonnejšia ako klasické konštrukcie z Kanadského javora. Longboardy majú dvojvrstvové topoľové jadro, konštrukciu z uhlíkových vlákien a jedinečný dizajn vychádzajúci z našej karbónovej modelovej rady lyží. Tradične môžu byť vyhotovené vo verzii Jaseň, Čerešňa, Orech. Na výber máte niekoľko tvarov, pre nás je signifikantný hranatý Forestový tvar a pre najklasickejších jazdcov štandardný Cruiser. Longboardy sú dlhé 90 cm.

 

Cena longboardu bez trakov a koliesok je 250 €, komplet hotový longboard s Truckmi Paris a kolieskami Orangatang je 320 €.

V prípade špeciálnych požiadaviek ich s nami môžete prekonzultovať.

viazania

Ponúkame nami odporúčané viazania od našich zazmluvnených partnerov: Fritschi Bindings a Tyrolia Bindings. Tieto viazania viete od nás dostať za lepšie ceny v sete k našim lyžiam.

Radi vám so správnym výberom pomôžeme.

lyžiarske paličky

Ultraľahké ručne robené paličky s drevenými rúčkami z orecha alebo hušky a WorldCup-ovým karbónovým alebo zosilneným karbón-kevlarovým telom. Je možné ich dodať ako teleskopické.

Gramáž od 280g/pár karbón konštrukcia až po 360g/pár pri karbón-kevlar konštrukci pri dĺžke 120 cm a priemere tela 16 mm. Jedna palička váži len 140g-180g. Sú také ľahké, že ich pri jazde cítite len keď ich potrebujete použiť. Teleskopické telo na skialp je takisto k dispozícii, váha jedného tela je cca 200g-240g.

Ceny sa pohybujú medzi 120-180 € v závislosti od použitých materiálov.

Paličky vyrába jeden z našich ambasádorov Michal Plichta. Volajú sa Plichto' Poles. Ak máte o ne záujem, môžete ho osobne kontaktovať.

with order inquiry.

Vaky na lyže

Celokarbónové lyže sú vždy dodávané spolu s vakom. Vaky sú šité v troch veľkostiach,

jedna pre lyže ORKAN / PERUN, druhá pre stredné lyže FROST a posledná pre menšie lyže FROST.

Cena samotného vaku alebo cena vaku pre lyže LOTOR je 40 € bez poštovného.

apparel
tričká

Cena tričiek bez poštovného je 18 €  až 22 € podľa použitého materiálu.

Niektoré tričká sú aj v dievčenskej verzii.

Keď zadáte odoslať objednávku, budete presmerovaní na našu e-shop stránku s tričkami, odznakmi a hudbou www.bizarrepublic.sk